Wyświetlenia: 1048
Wspaniały Buck Howard

Wspaniały Buck Howard Cały Film - Obejrzyj Online

Niedoszły absolwent prawa, marzący o karierze pisarza młodzieniec z dobrego domu, Troy Gable (Colin Hanks), poszukuje pracy oraz sensu życia. Odpowiada na anons, oferujący posadę osobistego asystenta, i po mocno zaskakującym spotkaniu z potencjalnym pracodawcą zostaje przyjęty do pracy. Ma asystować słynnemu niegdyś iluzjoniście Buckowi Howardowi (John Malkovich), którego gwiazda w ostatnich latach mocno przygasła. Nie jest łatwo współpracować z ekscentrycznym magikiem, którego specyficzny styl bycia bywa, delikatnie mówiąc, wkurzający. Razem ruszają w tourne po małych amerykańskich miasteczkach, a każde z nich Howard wita takim samym entuzjastycznym okrzykiem „Kocham to miasto!”
Informacje dodatkowe
Tytuł oryginalny: The Great Buck Howard
Scenariusz: Sean McGinly
Reżyser: Sean McGinly
Gatunek
Kraj produkcji
Zwiastun

15 odpowiedzi

  1. rzadko oglądam filmy tego typu, ale ten szczerze polecam, jest super 10/10 a co do pytań to na CDA jest Cały film Online, ale jakość tragiczna.. chyba nagrywane kalkulatorem w kinie xD, na szczęście tutaj można znaleźć źródła do filmów bez problemów w bardzo dobrej jakości

  2. Film miał potencjał, ale gdzieś po drodze zgubił to, co najważniejsze – przekaz. Efekty specjalne nie zastąpią dobrej historii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Mogą Ci się spodobać:
Sleeping Dogs
One Love
Przebudowy
Świąteczny domek
Disco Boy
Dzień patriotów