Wyświetlenia: 1206
Czerwony kapitan

Czerwony kapitan Cały Film - Obejrzyj Online

Rok 1992. Po upadku komunizmu pozostało wiele nierozwiązanych spraw kryminalnych, których sprawcy nigdy nie ponieśli kary. W ręce Krauza (Maciej Stuhr) – ambitnego, młodego detektywa z Wydziału Zabójstw, wpada jedna z nich. Na miejskim cmentarzu odnalezione zostają zwłoki z licznymi śladami tortur. Świadomi niebezpieczeństwa, Krauz wraz ze swoim partnerem, postanawiają rozwiązać zagadkę. Wszystkie tropy prowadzą do “Czerwonego Kapitana” – owianego złą sławą specjalisty od “ostatecznych” przesłuchań z czasów minionej władzy. Niewielu przeżyło spotkanie z nim. Z każdą minutą śledztwa wychodzi na jaw coraz więcej faktów, a podejrzenia padają na najwyższych decydentów policji i Kościoła.
Informacje dodatkowe
Tytuł oryginalny: Rudý kapitán
Reżyser: Michal Kollár
Kraj produkcji
Zwiastun

15 odpowiedzi

  1. Film miał potencjał, ale gdzieś po drodze zgubił to, co najważniejsze – przekaz. Efekty specjalne nie zastąpią dobrej historii.

  2. 115 minut to zbyt wiele, jak na taki brak treści – mogliby skrócić i byłoby na to samo.

  3. rzadko oglądam filmy tego typu, ale ten szczerze polecam, jest super 10/10 a co do pytań to na CDA jest Cały film Online, ale jakość tragiczna.. chyba nagrywane kalkulatorem w kinie xD, na szczęście tutaj można znaleźć źródła do filmów bez problemów w bardzo dobrej jakości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Mogą Ci się spodobać:
Głosy niewinności
Ned Kelly
Zen – Grogu i koty z kurzu
Cisza
Rahxephon: Pluralitas Concentio
Witamy w Death Row