Wyświetlenia: 1272
Bestie z południowych krain

Bestie z południowych krain Cały Film - Obejrzyj Online

Fascynujące połączenie kina fantasy i baśni. Film okrzyknięty najlepszym amerykańskim debiutem ostatniej dekady. W zapomnianej, buntowniczej społeczności odciętej od świata, sześcioletnia Hushpuppy prowadzi pełne odwagi i chęci przetrwania życie. Otaczający ją świat postrzega jako delikatną strukturę pełną żywych, oddychających, wzrastających rzeczy. Kiedy więc największa od stuleci burza nawiedza miasto, Hushpuppy wie, że naturalny porządek wszystkiego, co jest dla niej ważne został zachwiany. Zdeterminowana, by naprawić walącą się strukturę świata, ocalić słabnącego ojca i uratować tonący dom, mała bohaterka swoją siłę i niezwykłą mądrość przeciwstawia nadciągającemu niebezpieczeństwu.
Informacje dodatkowe
Tytuł oryginalny: Beasts of the Southern Wild
Reżyser: Benh Zeitlin
Gatunek
Kraj produkcji
Zwiastun

15 odpowiedzi

  1. Ten film online dość mocno przereklamowany. Lepszą frajdę dają mi filmy z napisami, lektor PL zbyt mocno zagłusza. Mimo wszystko polecam obejrzeć

  2. Przyznam bez bicia, że nie spodziewałem się wiele po filmie oglądanym na telefonie, ale byłem pozytywnie zaskoczony. Quvenzhané Wallis jak zwykle na poziomie.

  3. Jak dla mnie bomba, ale bez fajerwerków. Solidne kino, ale bez efektu ‘wow’.

  4. film mocne 9/10. Jak ktoś lubi filmy z tej kategorii to zdecydowanie warto jest się wciągnąć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Mogą Ci się spodobać:
Lola
Grzech
Światło i cień
Fuks 2
Edison
Ichthys